Ameliyatsız, yan etkisiz ve ağrısız bel fıtığı, boyun fıtığı gibi ağrılarınıza GTOS Terapi tek seansta hızlı çözümler sunar.

GTOS Terapi

GTOS Terapi Nedir?

Hareket kabiliyetine bağlı azalmaların ya da ağrılı durumların ortadan kaldırılması aşamasında etkili biçimde tercih edilen ve yeni olmasına rağmen talep gören GTOS terapi ne kadar nitelikli bir faaliyet olduğunu göstermektedir. GTOS Terapi aynı zamanda kas, tendon, fasya ve ligament gibi bölgelerde oluşan ani ve şiddetli durumların yanı sıra aynı zamanda da yerleşmiş ve sürekli olarak görülen ağrıları giderme konusunda kullanılmaktadır. Ağrının yanında his kaybı, güç kaybı ve hareket kısıtlamalarına da engel teşkil edecek bir faaliyet olarak adlandırılabilecektir. Böylelikle de kesin çözüm verebilecek etkili ve kalıcı bir tedavi yöntemi olarak da adından söz ettirmektedir. Başta bel ve boyun fıtığı olmak üzere birçok rahatsızlığı ortadan kaldırmak adına da geliştirillmiş olan bir yöntem olarak ifade edilmektedir.

GTOS Terapi Nasıl Uygulanır?

GTOS terapi patentli olarak görülen ve sadece bu tedaviyle alakalı olan cihazlarla uygulanabilmektedir. GTOS terapi seçenekleri içerisinde var olan müdahaleler de deri altından alanında uzman olan kişilerce gerçekleştirilmektedir. Rahatsızlık duyulan bölgeye deri altından uygun bir basınç uygulanması işlemi olarak kayda geçmektedir. Bu basıncın ağrıları ortadan kaldırabileceğine dair bir amaç doğrultusunda da yapılabilmektedir. Terapi içerisinde herhangi bir yan etki içeren maddelerin kullanımı mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda da her yaştan hastalara da kolaylıkla uygulanabilen bir tedavi seçeneği olarak da ifade edilmektedir.

GTOS Terapi Neden Uygulanır?

 • Bel fıtığı rahatsızlığına bağlı olarak
 • Boyun fıtığı rahatsızlığından kaynaklı
 • Bel ve boyun bölgesinde var olan kanal daralması
 • Omurga ve boyun disk arasındaki kireçlenme
 • Siyatiğe bağlı sinir sıkışmaları
 • Kol ve bacaklarda görülen ağrılar
 • Miyofaysal ağrılar
 • Fibromiyalji kaynaklı boyun ve sırt ağrıları
 • Menisküs
 • Tendon yırtıkları
 • İskelet kas sistemine bağlı rahatsızlıklar

GTOS Terapi Ne Kadar Sürer ve Kalıcı Mıdır?

GTOS terapiler her türlü kas ve iskelete bağlı sorunlar aşamasında tercih edilebilmektedir. Söz konusu terapi seçeneği aynı zamanda da var olan rahatsızlığa bağlı olarak süresi ve seans sayısında da değişkenlik gösterebilmektedir. Herhangi bir spazm rahatsızlığı esnasında tercih edilmesi halinde tek seans yeterli olurken romatizmal hastalıklarda daha fazla seans uygulamak da gerekecektir. Uygulanan seanslar sonrasında da hastaların kalıcı bir çözüme erişmeleri de söz konusu olabilmektedir. Kalıcı olan bir tedavi yöntemi olarak görülen GTOS terapi; seanslarla sınırlı kalmayarak tedavi sonrasında da uzun bir süre içerisinde egzersiz programına uyulması halinde fayda gösterebilecek bir uygulama türü olarak ifade edilmektedir.

Beylikdüzü Gtos

Adnan Kahveci Mahallesi Keleş Plaza Kat 4 No 70 Beylikdüzü/İstanbul

Telefon Numarası

0542 491 27 63

Çalışma Saatleri

Pzt - Cmt : 09:00 - 19:00

E-posta Adresi

info@beylikduzugtosterapi.com